URITAC SUSUZ PİSUVAR, SUSUZ PİSUVAR KARTUŞU +90 (212) 630 77 00 - SUSUZ PİSUVAR NASIL ÇALIŞIR ?
SUSUZ PİSUVAR NASIL ÇALIŞIR ?

14
Eyl
Ipsum
Ipsum
  • URITAC SUSUZ PİSUVAR, SUSUZ PİSUVAR KARTUŞU +90 (212) 630 77 00
  • 14 Eylül 2022, 14:42

 

Susuz Pisuvar Nasıl Çalışır ?

Susuz pisuvarlar ekonomik, hijyenik, kokusuz ve çevreci olmaları nedeni ile tüm dünyada gelişmiş ülkelerde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadırlar.

Bilindiği gibi susuz pisuvarlar, içlerine takılan özel kartuşlar sayesinde çalışmaktadırlar.

Susuz pisuvar sektöründe ilk önceleri jelli kartuşlar kullanılmıştır. Yoğunluğu düşük sıvının üste çıkması yüksek yoğunluklu sıvının da altta kalması prensibi ile çalışan  bu kartuşlar halen daha piyasadadır.

Jelli kartuşların bazı kullanım zorlukları vardırMesela temizliğinde ve takıp çıkarılmasında yaşanan zorluklar, ömrünün kısa olması ve en önemlisi üzerlerine yarım litreden fazla su döküldüğü zaman içindeki jelin taşarak kartuşun ömrünü tamamlaması gibi sıkıntılar dolayısı ile sonraları jelsiz kuru kartuşlar bulunmuş ve piyasaya sürülmüştür.

Uritac marka kuru kartuşların kullanıldığı susuz pisuvarlar her ne şekilde temizlenir ise temizlensin, üzerlerine ne kadar sıvı dökülürse dökülsün hiçbir zaman hiçbir şartta işlevini kaybetmez ve kesinlikle sorun çıkarmaz, hiçbir şekilde kötü kokuların borulardan dışarı çıkmasına izin vermez. URITAC SUSUZ PİSUVARLARININ KARTUŞLARI DA İDRARI İÇİNDE BEKLETMEDİĞİ İÇİN EN HİJYENİK SİSTEMDİR.

Uritac kartuşları Almanya ve Türkiye’de üretilmektedir. 20.000 kullanımda bir değiştirilmektedir. En ileri ve en ekonomik sistemdir.

Uritac susuz pisuvar çok ekonomik, çevreci ve tam hijyeniktir. Bağımsız laboratuvarlarda su ile çalışan klasik pisuvarlara kıyasla daha hijyenik ve kokusuz olduğu kanıtlanmıştır. Sıçratmaz tasarımı, 1. sınıf gözeneksiz vitrifiye seramik yüzeyi, hiç ek yersiz yapısı ve patentli özel kartuşu ile 34 ülkede  en çok tercih edilen marka olup, Türkiye'de de TPE tescilli, TUBİTAK onaylı ve ODTÜ ödüllü tek susuz pisuvar markasıdır.

Patentli Uritac susuz pisuvarları ile yapacağınız su tasarrufu sayesinde ortalama 6 ay gibi bir sürede susuz pisuvarın ilk satın alma maliyetini geri alırsınız. Sonraki kullanımlarınız da ise hep kazançlı olursunuz. Bir Uritac susuz pisuvarı yılda ortalama 150 ton su tasarrufu yapar, çok büyük maddi tasarruf sağlar ve hiç kokusuzdur.

Uritac susuz pisuvar, su ile çalışan klasik pisuvarlara kıyasla daha hijyenik olmanın yanı sıra aynı zamanda çok da estetiktir. Ayrıca Uritac susuz pisuvar ile sudaki kireçten ötürü  tıkanma sorunu da olmaz. Yani Uritac susuz pisuvar ile daha hijyenik,  kokusuz, sorunsuz ve şık tuvaletleriniz olur.

Uritac susuz pisuvar, 20.000 kullanımda bir (yani kullanıma bağlı olarak yılda 2 kere) basitçe değiştirilen çok ekonomik fiyatlı susuz pisuvar kartuşlarının dışında başka hiçbir (su, elektrik, fotosel, batarya, vana, bakım, onarım gibi) masraf gerektirmez.

0212 630 77 00 numaralı telefonumuzdan bizi arayarak sipariş verebilirsiniz. Ürünler 1 gün içinde Türkiye'nin her yerine ulaştırılır. Ödemeyi ürünleri teslim aldıktan sonra yapabilirsiniz. İstanbul'da montaj servisimiz de vardır. Firmamızın kuruluş yılı 1984 olup, 2007 yılından beri de susuz pisuvar satış ve servis konusunda hizmet veren en eski, en tecrubeli tek firmayız. 

 

 

 

İnternet sitemizde susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

 

Etiketler:

susuz pisuvar, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar, susuz pisuar fiyat, waterless urinal, wasserlose urinal, urinarios sin agua, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, su tasarrufu, fotoselli pisuvar, pisuvar süzgeci, pisuvar koku giderici, pisuvar ölçüleri, Susuz pisuvar nedir, Susuz pisuvar fiyatı, Susuz pisuar, çevreci ürün, yeşil ürün, yeşil bina, su tasarrufu, çevre, su, susuzluk, pisuvar, pisuar, pisuvar ara bölme, green environment