URITAC SUSUZ PİSUVAR




Susuz Pisuvar

Susuz Pisuvar

URITAC SUSUZ PİSUVAR

Uritac susuz pisuvar çok ekonomik, çevreci ve tam hijyeniktir. Bağımsız laboratuvarlarda su ile çalışan klasik pisuvarlara kıyasla daha hijyenik ve kokusuz olduğu kanıtlanmıştır. Sıçratmaz tasarımı, 1. sınıf gözeneksiz vitrifiye seramik yüzeyi, hiç ek yersiz yapısı ve patentli özel kartuşu ile 34 ülkede  en çok tercih edilen marka olup, Türkiye'de de TPE tescilli, TUBİTAK onaylı ve ODTÜ ödüllü tek pisuvar markasıdır.

Patentli Uritac susuz pisuvarları ile yapacağınız su tasarrufu sayesinde ortalama 6 ay gibi bir sürede susuz pisuvarın ilk satın alma maliyetini geri alırsınız. Sonraki kullanımlarınız da ise hep kazançlı olursunuz. Bir Uritac susuz pisuvarı yılda ortalama 150 ton su tasarrufu yapar, çok büyük maddi tasarruf sağlar ve hiç kokusuzdur.

Uritac susuz pisuvar, su ile çalışan klasik pisuvarlara kıyasla daha hijyenik olmanın yanı sıra aynı zamanda çok da estetiktir. Ayrıca Uritac susuz pisuvar ile sudaki kireçten ötürü  tıkanma sorunu da olmaz. Yani Uritac susuz pisuvar ile daha hijyenik,  kokusuz, sorunsuz ve şık tuvaletleriniz olur.

Uritac susuz pisuvar, 20.000 kullanımda bir (yani yılda ortalama 2 kere) basitçe değiştirilen çok ekonomik fiyatlı susuz pisuvar kartuşlarının dışında başka hiçbir (su, elektrik, fotosel, batarya, vana, bakım, onarım gibi) masraf gerektirmez.

Uritac susuz pisuvarlarının kurulumu çok kolay olup, kullanmakta olduğunuz klasik su ile çalışan pisuvarlarınızın yerine kolaylıkla takılır. Yeni inşaatlarda ise temiz su tesisat masrafı da gerektirmez.

Uritac susuz pisuvarlarında fotosel, sifon, vana, elektrik, batarya gibi herhangi bir elektrikli veya mekanik aksam yoktur. Pisuvarın içinde veya kartuş haznesinde zamanla renk değiştirecek herhangi bir metal parça da yoktur. Zamanla pislik barındırabilecek ek yeri de yoktur. Yani uzun yıllar sonra bile herhangi bir sorun çıkarma ihtimali olmayan komple leke tutmaz tek parça vitrifiyeden yapılmış olan Uritac susuz pisuvarlarını bir ömür boyu rahatça kullanabilirsiniz.

Uritac susuz pisuvarlarının üzerine yapıştırdığımız bilgilendirme mesajları ile de çevreye verdiğiniz katkı kamuoyunun takdirine sunulmaktadır.

Türkiye'de Tübitak onaylı, patentli, ODTÜ'den tescilli tek pisuvar markası Uritac susuz pisuvarlarıdır.

 

 

•URITAC SUSUZ PİSUVARLARI İLE YAPILAN SU TASARRUNUN HESABI İÇİN:

Ortalama bir pisuvarın günde 150 kere kullanıldığı tespit edilmiştir.

Sensörlü veya manual sifon sistemi ile çalışan bir pisuvar, Türk tesisat yönetmeliğine göre her kullanımda 3 litre su harcar.

Bu durumda:

1 pisuvar 1 günde: 150 kullanım x 3 litre = 450 litre su harcar.

1 pisuvar 1 yılda: 450 litre x 365 gün = 164250 litre su (yani 164,25 m3) su harcar.

1 pisuvarın 1 yıllık su maliyeti: 164,25 x 50 TL (işyerleri için suyun m3 maliyeti) = 8212,5 TL'dir.

Bir adet Uritac susuz pisuvarı kullanarak yılda 8212,5 TL civarı su parasından tasarruf edersiniz.

ÖRNEĞİN İŞLETMENİZDE EĞER GÜNLÜK  PİSUVAR KULLANIMINIZ 300 KERE İSE  YILLIK MADDİ TASARRUFUNUZ 16425 TL OLACAKTIR.

Ayrıca bozulan, fotosel, sensör, rezervuar, vana tamiratı, sudaki kireç nedeni ile oluşan tıkanıklıkları açma ve elektrik kullanım masrafınız da olmayacaktır.

Tek masrafınız yılda ortalama 2 kere çok basitçe değiştireceğiniz ekonomik Uritac susuz pisuvar kartuşu olacaktır.

E-Kataloğumuz için aşağıdaki linke tıklayınız.

https://www.susuzpisuvar.com.tr/katalog.pdf

 

İnternet sitemizde susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek bulabilirsiniz.

URITAC SUSUZ PİSUVAR TAM HİJYENİKTİR.

Susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları, susuz pisuvar ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye bu internet sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

Etiketler:

susuz pisuvar, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar, susuz pisuar fiyat, waterless urinal, wasserlose urinal, urinarios sin agua, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, su tasarrufu, fotoselli pisuvar, pisuvar süzgeci, pisuvar koku giderici, pisuvar ölçüleri, Susuz pisuvar nedir, Susuz pisuvar fiyatı, Susuz pisuar, çevreci ürün, yeşil ürün, yeşil bina, su tasarrufu, çevre, su, susuzluk, pisuvar, pisuar, pisuvar ara bölme, green environment.