SUSUZ PİSUVAR FİYATLARI
Susuz Pisuvar Fiyatları

Susuz Pisuvar Fiyatları

Susuz Pisuvar Fiyatları:

Susuz pisuvar fiyatlarımız 9600 TL ile 18000 TL aralığında değişmektedir. Ayrıntılı fiyatlar için lütfen bizimle irtibata geçin.

Susuz Pisuvar seramik veya kartuşlarını aynı gün kargoya veriyoruz. Türkiye'nin her yerine kapı teslim gönderiyoruz. Tüm ödemeyi teslimatta nakit veya kredi kartı ile yapabiliyorsunuz. Ayrıca montaj servisimiz ve satış sonrası desteğimiz de vardır.

Susuz pisuvar fiyatları klasik su ile çalışan pisuvarlar ile hemen hemen aynıdır. Hatta klasik su ile çalışan pisuvarlardan fotoselli olanlar  veya bazı büyük modeller susuz pisuvarlara kıyasla çok daha pahalıdır. Buna kullanım sırasındaki su ve elektrik masrafını da eklediğimiz zaman susuz pisuvarların su ile çalışan klasik pisuvarlara kıyasla çok daha ekonomik olduğu kuşkusuzdur.  Susuz pisuvar kullanımı ile ortalama 6 ay gibi bir sürede susuz pisuvarın ilk alım maliyetini geri almak mümkündür. 

Kullanıma bağlı olarak yılda ortalama 2-3 kere çok basitçe 1 dakikada değiştireceğiniz 20.000 kullanımlık kartuş dışında, kullanım sırasında da başka hiçbir (su, elektrik, vana, fotosel, rezervuar ve bunların onarımı gibi) masrafınız olmaz. Uritac susuz pisuvarları, kartuşları zamanında  değiştirilmek kaydı ile kesinlikle kokusuz ve hijyeniktir. Susuz pisuvarlar yaptığı su tasarrufu ile ilk alım maliyetlerini 6 ay ile 1 yıl arasında çıkarırlar. Sonraki kullanımlarınız da ise hep karlı olur ve çevreye verdiğiniz katkı ile de kamuoyunun takdirini toplarsınız. Yeşil bir işletme olmanın en büyük adımı susuz pisuvar kullanmaktır. Uritac regular ve plus susuz pisuvar kartuşları tüm susuz pisuvarlara uyumludur.

Uritac susuz pisuvar çok ekonomik, çevreci ve tam hijyeniktir. Bağımsız laboratuvarlarda su ile çalışan klasik pisuvarlara kıyasla daha hijyenik ve kokusuz olduğu kanıtlanmıştır. Sıçratmaz tasarımı, 1. sınıf gözeneksiz vitrifiye seramik yüzeyi, hiç ek yersiz yapısı ve patentli özel kartuşu ile 34 ülkede  en çok tercih edilen marka olup, Türkiye'de de TPE tescilli, TUBİTAK onaylı ve ODTÜ ödüllü tek pisuvar markasıdır.

SUSUZ PİSUVAR

U-9000 SUSUZ PİSUVAR

DİĞER MERAK EDİLEN KONULAR:

Susuz Pisuvar Kartuşu:
Susuz pisuvarlarda su yerine kartuş kullanılır. Uritac susuz pisuvar kartuşları, susuz pisuvarın kalbi olup kesinlikle koku yapmayı engeller ve %100 hijyeniktir. Sektördeki en uzun ömre sahip 20.000 kullanımda bir basitçe değiştirilen Uritac susuz pisuvar kartuşları kokuyu kesme özelliği dışında idrardaki tortuyu içinde hapsederek borulara iletmez. Uritac susuz pisuvar kartuşu Türkiye ve Almanya'da üretilmekte olup 34 ülkede kullanılmaktadır. 

 

Susuz Pisuvar Çalışma Prensibi:
Susuz pisuvar; aynı klasik su ile çalışan pisuvarlar gibi genellikle seramikten yapılmış (plastik ve fiberglas modelleri de vardır) ama yüzey sırlaması biraz daha farklı olan, içinde su veya sifon sistemi yerine bir kartuş bulunan, elektrik, su bakım onarım gibi masrafları olmayan ve kartuş değişim zamanları geçirilmemek kaydı ile kesinlikle hiç koku yapmayan çevreci bir üründür.

 

Susuz Pisuvar Nasıl Çalışır ?
Susuz pisuvarlar ekonomik, hijyenik, kokusuz ve çevreci olmaları nedeni ile tüm dünyada gelişmiş ülkelerde çok yaygın bir şekilde kullanılmaktadırlar.

Bilindiği gibi susuz pisuvarlar, içlerine takılan özel kartuşlar sayesinde çalışmaktadırlar.

Susuz pisuvar sektöründe ilk önceleri jelli kartuşlar kullanılmıştır. Yoğunluğu düşük sıvının üste çıkması yüksek yoğunluklu sıvının da altta kalması prensibi ile çalışan  bu kartuşlar halen daha piyasadadır.

Jelli kartuşların bazı kullanım zorlukları vardır. Mesela temizliğinde ve takıp çıkarılmasında yaşanan zorluklar, ömrünün kısa olması ve en önemlisi üzerlerine yarım litreden fazla su döküldüğü zaman içindeki jelin taşarak kartuşun ömrünü tamamlaması ve  bunun sonucunda da pis kokular veriyor olması gibi sıkıntılar dolayısı ile sonraları jelsiz kuru kartuşlar bulunmuş ve piyasaya sürülmüştür.

Uritac marka kuru kartuşların kullanıldığı susuz pisuvarlar her ne şekilde temizlenir ise temizlensin, üzerlerine ne kadar sıvı dökülürse dökülsün hiçbir zaman hiçbir şartta işlevini kaybetmez ve kesinlikle sorun çıkarmaz, hiçbir şekilde kötü kokuların borulardan dışarı çıkmasına izin vermez.

Uritac kartuşları Almanya ve Türkiye’de üretilmektedir. 20.000 kullanımda bir değiştirilmektedir. Dolayısı ile  bu sektördeki en ekonomik sistemdir.

Uritac kartuşları her marka ve çapta susuz pisuvar içine özel adaptörleri aracılığı ile monte edilebilir. Basit plastikten değil, tamamen  özel kauçuk ve silikondan yapılan Uritac kartuşları kauçuğun ve silikonun esnekliği dolayısı ile her susuz pisuvara tam olarak oturur ve ayrıca silikon malzeme idrar sekmelerini de önler.

Uritac kartuşlarını kullanan işletmelerin borularında tıkanma olmaz. Kapalı devre Uritac kartuşları içinde kireci, ürik asidi ve borularda tıkanmaya neden olabilicek tüm pislikleri hapseder.

SUSUZ PİSUVAR

U-8000 SUSUZ PİSUVAR

SİYAH PİSUVAR

U-8000 SİYAH PİSUVAR

İnternet sitemizde susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek bulabilirsiniz.

URITAC SUSUZ PİSUVAR TAM HİJYENİKTİR.

Susuz pisuvar ile ilgili merak edilen, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvar nedir, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, çevreci ürünler, susuz pisuvar kartuşu, susuz pisuvar kartuş fiyatları, susuz pisuvar ve Uritac susuz pisuvar farkları hakkında her türlü bilgiye bu internet sitemizi inceleyerek ulaşabilirsiniz. Şiketimiz Antaş hakkında ve diğer dillerde waterless urinal, waterless urinal cartridges, wasserlose urinal, urinarios sin agua gibi konu başlıkarı hakkında da bilgileri de internet sitemiz de diğer lisandaki sayfları ziyaret ederek elde edebilirsiniz.

Etiketler:

susuz pisuvar, susuz pisuvar fiyatları, susuz pisuvar nasıl çalışır, susuz pisuar, susuz pisuar fiyat, waterless urinal, wasserlose urinal, urinarios sin agua, susuz pisuar fiyat, susuz pisuvarlar, su tasarrufu için susuz pisuvar, susuz pisuvar çalışma prensibi, su tasarrufu, fotoselli pisuvar, pisuvar süzgeci, pisuvar koku giderici, pisuvar ölçüleri, Susuz pisuvar nedir, Susuz pisuvar fiyatı, Susuz pisuar, çevreci ürün, yeşil ürün, yeşil bina, su tasarrufu, çevre, su, susuzluk, pisuvar, pisuar, pisuvar ara bölme, green environment.