URITAC SUSUZ PİSUVAR, SUSUZ PİSUVAR KARTUŞU +90 (212) 630 77 00 - DİĞERLERİNDEN ÇOK ÖNEMLİ FARKLARIMIZ
DİĞERLERİNDEN ÇOK ÖNEMLİ FARKLARIMIZ

11
Ipsum
Ipsum
  • URITAC SUSUZ PİSUVAR, SUSUZ PİSUVAR KARTUŞU +90 (212) 630 77 00
  • 11 Ağustos 2023, 14:02

 

URITAC SUSUZ PİSUVARLARININ DİĞER SUSUZ PİSUVARLARDAN FARKLARI:

1-Türkiye'de Tübitak onaylı, TPE tescilli, ODTÜ ödüllü tek susuz pisuvar markası Uritac'dır. 
2- Uritac kartuşu 20.000 kullanımlıktır ve ayrıca içinde idrarı bekletmez. 

3- İçinde zamanla kir barındırabilecek plastik ve metal ek yerleri olmayan, kartuş haznesi de vitrifiye seramik olan tek susuz pisuvar Uritac'dır. Dolayısı ile çok uzun yıllar sonra bile hiç kokusuzdur. Garantisi 15 yıldır.

4-Uritac kartuşlarının üretimi Almanya, Hindistan ve Türkiye'de yapılmaktadır. Temini her zaman mümkündür. Fiyatı dövize endeksli değildir. 30 yıl kartuş temin garantisi vardır.

Susuz pisuvar almadan önce bizden ücretsiz numune talep ederek, Uritac susuz pisuvarın kalitesini kendiniz görün.

URITAC SUSUZ PİSUVARLARININ KLASİK SU İLE ÇALIŞAN PİSUVARLARA GÖRE AVANTAJLARI:

EKONOMİKTİR:
Uritac susuz pisuvarlarını kullandığınız zaman yılda ortalama 150 ton su tasarrufunuz olur.    

Hali hazırda kullandığınız klasik su ile çalışan  pisuvarlarınızın yerine Uritac susuz pisuvarları kolayca takılabilir. Su, elektrik, bakım, onarım gibi masraflarınız olmaz ve çok ciddi maddi tasarruf yaparsınız. Yeni projelerde ise su tesisatı çektirmek zorunda kalmayacağınız için tasarrufunuz daha da büyük olur.  
Susuz pisuvar sistemine sahipseniz su ve elektrik tasarrufu dışında, su kaçıran vanaları veya sifon sistemlerini onarmak, sudaki kireçten ötürü tıkanmış boruları açtırmak, bozulan elektrikli veya manual sifonları tamir ettirmek gibi sıkıntılarınız da olmaz.     
Yapacağınız su tasarrufu sayesinde ortalama 6 ay gibi bir sürede Uritac susuz pisuvarın ilk satın alma maliyetini geri alırsınız.


HİJYENİK VE KOKUSUZDUR:
Susuz pisuvarların klasik su ile çalışan pisuvarlara göre 5 kat daha hijyenik olduğu kanıtlanmıştır.

Uritac susuz pisuvarlarının kartuşları idrarı atık su borusuna aktardıktan sonra kilitlenerek borunun içinden hiçbir koku, bakteri, haşere veya sıvının dışarı çıkmasına izin vermez. Ayrıca pisuvarın yüzeyi de idrar ve bakteri tutmaz. Normalde  idrar ancak su ile temasa geçerse koku yapar ve bakterilerin üremesi için elverişli bir ortam sağlar. Dolayısı ile susuz pisuvarlar eski sistem su ile çalışan pisuvarlara göre daha hijyenik ve hiç kokusuzdur.  


ÇEVRECİDİR: 
Susuz pisuvarlar hiç su kullanmaz. Suyun pisuvara iletimi sırasında harcanan enerji dolayısı ile oluşan karbondioksit salınımı da olmaz. Ayrıca elektrik tüketimi de yoktur. 
Başta su tasarrufu olmak üzere susuz pisuvar kullanarak çevreye yapılan katkı, büyük markaların kullandığı önemli bir PR mesajıdır. Sosyal sorumluluk adına verilen bu yönde mesajlar, marka için büyük bir sempati yaratarak tüm kamuoyunun takdirini toplamaktadır.